امروز با بررسی ویژگی ها جدید اتوتیون با شما هستیم.

اتو Pro

اتو Pro یک رابط درجه ۱، جدید را در حالت خودکار و گراف مود جهت، طراحی مجدد برای سهولت استفاده و جریان کار کارآمد طراحی کرده است.

 

مد خودکار حالا شامل دو حالت صفحه منحصر به فرد می‌شود: دیدگاه پایه که به شما دسترسی سریع و آسان به ویژگی‌های اصلی مد خودکار، و نمایش پیشرفته را می‌دهد که ویرایش در و vibrato را تایید می‌کند.

اتو - Pro
اتو – Pro

رابط حالت نمودار ازصفر و مجددا طراحی شده‌است.

علاوه بر یک نمودار اصلی بزرگ‌تر، حالت نمودار جدید دارای وضوح بیشتر زوم، پیش تنظیمات زوم assignable کاربر، و کنترل پیکربندی مجدد برای بهینه‌سازی کارایی جریان کار است.

حالت کلاسیک

 

حالت کلاسیک بازگشت  از صدای اتو تیون ۵ است.

 

از آنجا کمپانی انتریس ویژگی‌های جدیدی را برای تشخیص خودکار تنظیم کرده (مانند تصحیح Formant، مدلسازی Throat، و Flex الگوریتم تشخیص خودکار تغییر کرده‌است، و ویژگی‌های صوتی آن تغییرات ظریف تری را با هر نسخه خودکار تنظیم خودکار خود دارد.

 

در طول سال‌ها، صدای خودکار تنظیم خودکار (حالت لیزری) باعث ایجاد چیزی از یک مکتب به دنبال نوازندگان، مهندسین صدا و تولید کنندگان، و شاید به خاطر استفاده از آن در بسیاری از آهنگ‌های پاپ نمادین شده‌است.

با توجه به تقاضای مشهور، ما آهنگ تنظیم اتوماتیک ۵ را در available Auto Pro را از طریق حالت کلاسیک جدید تنظیم کردیم.

خودکار کلید:

کلید خودکار و تشخیص مقیاسAuto کلیدی است که به طور خودکار گام و مقیاس موسیقی شما را تشخیص می‌دهد و این اطلاعات را به یک یا چند نمونه از تنظیم خودکار Pro می‌فرستد. اگر در حال حاضر گام و مقیاس مسیر خود را بدانید، همچنین ممکن است برای تنظیم همزمان پارامترهای کلیدی و مقیاس چندین نمونه از Tune Auto Pro را از یک مکان منفرد تشخیص دهید.

دسترسی تصادفی صوتی:

دسترسی تصادفی Auto Pro  یک تکنولوژی است که اجازه یکپارچه‌سازی نزدیک‌تر و تبادل اطلاعات بین متصل شونده‌های صدا و برنامه‌های کاربردی میزبان (ایستگاه‌های رادیویی دیجیتال)را می‌دهد. زمانی که با daws سازگار با ARA مانند استودیو A و Mixcraft استفاده می‌شود، اکنون امکان ویرایش در حالت نمودار Auto Pro Pro را بدون انجام اولین بازی از طریق انتخاب برای ردیابی صدا در خودکار تنظیم کنید.

کنترل پارامتر

 

بسیاری از پارامترهای کلیدی Auto Pro را می توان در لحظه (ریل تایم) با یک کنترل‌کننده MIDI، از جمله سرعت Retune، Flex، humanize، طول Throat و تمام توابع Vibrato کنترل کرد. پارامترها را در دستگاه (MIDI)خود تعیین کنید، و در زمان واقعی بر روی صحنه و یا در استودیو تاثیر بسزایی بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *